Kırmızı Detoks
Yağlara Dur Diyecek

0 0
Kırmızı Detoks

Paylaş:

Bağlantıyı kopyala:

Malzemeler

200 gr. pancar Pişmiş ve soyulmuş
2 çay kaşığı zencefil Rendelenmiş taze zencefil
1 adet limon suyu
150 ml. portakal suyu
150 ml. havuç suyu

Tüm malzemeler bir kez blender'a girdi mi iş bitti demektir.

Özellik
  • Soğuk Servis

Başlamadan Önce

Kırmızı detoks tarifi, detoks yapma işini bir üst seviyeye taşımak isteyenler için birebirdir. Özellikle her sabah 1 bardak kırmızı detokstan içtiğinizde vücudunuzdaki etkiyi çok daha kısa sürede fark ediyor olacaksınız.

Kırmızı detoks vücudunuzda antioksidan görevi görmekle kalmayacak aynı zamanda ihtiyacınız olan enerjiyi de portakal ve havuç suyu ile sağlayacak. Size şimdiden afiyet olurken biz de hemen püf noktalarını yazalım.

Püf Noktası
Pancarları yaklaşık 15-20 dakika boyunca kaynatın ve ardından çıkarın. Kabuklarını soyduktan sonra bir süre bekleyin ki içtiğinizde hissettiğiniz sıcaklık garip gelmesin ve rahat bir şekilde tüketebilin. Ayrıca içine dilerseniz biraz da buz koyabilir ve yazın afiyetle içebilirsiniz.

Mis gibi bir tarif, mis!

Adımlar

1
Tamam
10 Dakika

Blender İş Bitirir

Daha önceden pişirdiğiniz ve soyduğunuz pancarları büyük parçalara bölün, ardından blendera atın. Diğer tüm malzemeleri de blendera ekleyin ve yumuşacık bir kıvam kazanana kadar karıştırın. İki bardağa paylaştırın, afiyetle için.

Oğuz Arı

#DigitalStrategist, #Gamer #HardwareGeek B.A. In American Culture and Literature, Master of Business Administration at Bilgi University

Tex-Mex Sebze Burger Tarifi
Önceki
Tex-Mex Sebze Burger
Bloody Mary Tarifi
Sonraki
Bloody Mary